Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 
Atrakcyjne masażystki w Tajlandii.

Tajski masaż z niespodzianką

Tajski masaż jest znany na całym świecie. Jednak wybierając pierwszy napotkany salon masażu w Tajlandii możemy być zaskoczeni. Młoda, atrakcyjna Tajka ma dla Ciebie niespodziankę, a na masażu zna się słabo.
W Tajlandii salonów masażu jest chyba najwięcej na świecie. Co krok widać stojące przed salonem tajskie masażystki, które zachęcają krzycząc „masaaaaaaż”.

Masaż ze szczęśliwym zakończeniem

Generalnie w cennikach znajdziemy kilka obowiązkowych pozycji: masaż stóp, masaż ciała, masaż ciała z oliwką. Ceny są podobne we wszystkich salonach masażu. Nie każdy salon masażu jest tym na co wygląda, a w zasadzie w większości tych miejsc świadczone są usługi seksualne. Poza cennikiem usłyszysz pytanie „masage with special?” albo „masage with happy ending„. To oznacza, że mamy do czynienia tajską z prostytutką. W Tajlandii prostytucja jest oficjalnie zabroniona, tylko oficjalnie, ponieważ władze przymykają oko na tą ważną gałąź tajskiej gospodarki. Pod przykryciem salonów masażu funkcjonują całkiem dobrze prosperujące burdele. Dziewczyny nie mają pojęcia o tajskim masażu, za to znają się na innych rzeczach. Znalezienie prawdziwego salonu masażu może sprawiać trudności. Nie mamy co liczyć na pomoc taksówkarzy, bo Ci na 99% zawiozą nas do salonu z dziewczynami.

Jak znaleźć prawdziwy tajski masaż

Ciężko podać prosty przepis, ale możemy udzielić kilka rad znajomej Tajki, którą o to pytaliśmy:
1. Masażystki powinny być ubrane w tradycyjne stroje
2. Dziewczyny powinny być w różnym wieku
3. Pracownice nie powinny mieć mocnego makijażu
4. W normalnych salonach masażu można spotkać także masażystów
5. Masaż powinien się odbywać w sali do tego przeznaczonej, a nie na piętrze lub zapleczu

Tajski masaż z niespodzianką
Tajski masaż powinien być typowo relaksacyjny. Masażu leczniczego zażywajmy w Polsce pod okiem fachowców.

Nie ma co ryzykować uszkodzenia kręgosłupa przez przypadkową dziewczynę. Mówiąc bardziej dosadnie, czy powierzenie twojego kręgosłupa, układu nerwowego i kostnego  prostytutce jest rozsądne? Dlatego korzystaj z usług profesjonalnych salonów. Wybierając się na masaż nie wybieraj najładniejszej masażystki, ale dobierz ją stosownie do swojego ciała. Prawdopodobieństwo, że 45-kilogramowa piękność prawidłowo wymasuje 100-kilogramowego mężczyznę jest nikła, ale kto co lubi.

0 thoughts on “Tajski masaż z niespodzianką

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>