Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 
Jak zorganizować wyjazd Tajlandia na własną rękę.

Tajlandia wycieczki last minute

Odległa Tajlandia last minute to dobry pomysł, żeby za stosunkowo niewielkie pieniądze odwiedzić krainę uśmiechu. Zamiast  przepłacać, warto zdecydować się na wyjazd na kilka dni przed wylotem i zapłacić nawet 1/4 normalnej ceny.

Tajlandia wycieczki last minute

Zastanawiasz się gdzie jechać na urlop, ale masz dość drogich europejskich kurortów. Wybierz kierunek Tajlandia. Dość często pojawiają się tanie wycieczki do tego azjatyckiego kraju. Przyjaźni mieszkańcy i wiele różnic kulturowych sprawi, że będziesz miał niezapomniane wspomnienia z tej podróży.  Niezależnie czy chcesz imprezować, opalać się na tropikalnej plaży, zwiedzać świątynie, czy podróżować po dżungli na słoniu. Tajlandia jest dla Ciebie!

Ceny wycieczek last minute Tajlandia

Wycieczki do Tajlandii to jedna z tańszych opcji pobytu w Azji, w dobrych warunkach. Tajlandia ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, dlatego jest to dobry kraj na pierwszą wycieczkę do Azji. Kraje ościenne jak Laos, Kambodża czy Wietnam są mniej przyjazne turystom. Do tego Tajlandia i ceny w niej nie przyprawią Polaków o ból głowy. Tani dostęp do internetu bardzo ułatwia podróżowanie, tak samo jak tanie linie lotnicze. Bilety lotnicze często można kupić w cenie przejazdu autobusem. Z całą pewnością wycieczka do tego azjatyckiego kraju, daje największą gwarancję miłych wspomnień z urlopu, za rozsądną cenę.

Ceny wycieczek do Tajlandii 2017

w największych biurach podróży wahają się od 3700zł do 10500zł za osobę, przy 2 osobach podróżujących. Wszystko jest zależne od opcji które wybierzemy.  Ważna jest długość pobytu i termin. Zobacz też Tajlandia Kiedy jechać?

Tajlandia na 6 dni bez wyżywienia kosztuje 3690 zł/osoba w promocji. Wyjazd 25 kwietnia, więc już po sezonie. W czasie wycieczki odwiedzicie Bangkok i Pattaya.

Tajlandia na 9 dni zwiedzania i 7 dni wypoczynku kosztuje 5600zł ze śniadaniami, na przełomie lutego i marca. W czasie wycieczki odwiedzimy Bangkok, most na rzece Kwai, Ayutthaya, wodospady Erawan. Wypoczynek w Jomtien, Pattayi, Rayong lub Koh Samet.

Czy Tajlandia jest droga

Trzeba przyznać, że ceny wycieczek organizowanych przez biura podróży są dość wysokie, co więcej program wycieczki zwykle nie zachwyca i obejmuje jedynie największe turystyczne atrakcje i wielkie hotelowe resorty, przez co nie ma okazji poznać wspaniałej krainy uśmiechu.  Jak wspomnieliśmy Tajlandia ma dobrze rozwiniętą turystykę, więc warto to wykorzystać. Nie jest trudno samodzielnie zorganizować wyjazd do Tajlandii, a można sporo zaoszczędzić i odwiedzić niezwykłe zakątki Tajlandii.

Tajlandia samemu czy z biurem podróży.

Ceny wycieczek do Tajlandii z biurami podróżny już znamy.  Teraz przyjrzyjmy się ile kosztuje wycieczka na własną rękę. Oczywiście jest to zależne od wielu czynników. Jedno jest pewne, im dłużej, tym bardziej się opłaca, gdyż najdroższe są przeloty. Sam pobyt już nie generuje dużych kosztów. Przyzwoite noclegi w Tajlandii w pokoju dwuosobowym, znajdziemy już za 30zł za osobę. Duża ilość noclegów sprawia, że nie musimy robić specjalnych rezerwacji, a poszukać czegoś na miejscu. Wiadomo, że biura podróży znacznie zawyżają ceny. Samemu możemy znaleźć bilety lotnicze do Tajlandii z Warszawy za około 1700zł, do tego doliczmy noclegi na 16 dni 480zł, transfery to około 500zł (Bangkok, Chiang Mai, Phuket, Ayutthaya, wycieczka na 7 wysp). Razem 2680zł za 16 dni.

Tajlandia ile zabrać pieniędzy

Tajlandia – wycieczki z biurami podróży nie obejmują wyżywienia, dlatego wiele osób chcąc zaplanować podróż zastanawia się ile zabrać pieniędzy Tajlandia jest tanim krajem z pysznym i niedrogim jedzeniem. Dziennie na jedzenie i napoje wydamy  około 40-50zł, bez przesadnego oszczędzania. Śniadanie – 5zł, II śniadanie – 5zł, kilkudaniowy obiad – 15zł, podwieczorek 5-zł, kolacja – 5zł, 2 wody 1,5l – 5zł, 2 piwa – 8zł.  Na inne wydatki wystarczy nam 30zł dziennie, czyli obliczając ile zabrać pieniędzy do Tajlandii, należy zakładać budżet około 80zł dziennie. Co zabrać do Tajlandii, czyli jak się spakować na wycieczkę do Tajlandii.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>