Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 
Bary ze striptizem Bangkok

Soi Cowboy Bangkok

Soi Cowboy to ulica czerwonych latarni położona w pobliżu centrum handlowego Terminal 21 i stacji BTS Asok. Bardzo popularna wśród turystów, traktowana trochę jak atrakcja turystyczna.

Niewielka ulica, na której znajduje się 30 night-clubów. Została niedawno odnowiona. Umiejscowiona jest w pobliżu Sukhumvit Road, pomiędzy Sukhumvit Soi 21 (także zwanej Soi Asoke) i Soi 23, niedaleko stacji metra „Sukhumvit”. To właśnie łatwy dojazd jest jedną z zalet tego miejsca. Krzyżowanie się stacji BTS i Metra sprawia, że jest to dobre miejsce przesiadkowe.
Na Soi Cowboy na długości 135m znajduje się ponad 30 klubów z tańczącymi dziewczynami. Miejsce zostało nazwane imieniem T. G. „Cowboya” Edwardsa, amerykańskiego lotnika, który otworzył w latach 70. XX wieku pierwszy bar, w którym świadczone były usługi związane z prostytucją.

Najpopularniejsze kluby to:
Baccara – popularny bar go-go z ładnymi dziewczynami
Shark Go Go Bar – kolejny popularny lokal, w weekendy bywa zatłoczony.
Midnite Bar – lokal z dość wysokimi cenami i trzeba uważać bo w lokalu bywają ladyboy, czyli tajscy transwestycijak rozpoznać ladyboya
Doll House – popularny lokal w którym na barze od 21 zaczynają się promocje
Shebas – bardzo ładne dziewczyny, lokal raczej przeciętny
Kiss Go G0 – bardzo sympatyczne dziewczyny
Tilac Go Go – najlepsze miejsce by zabawić się na Soi Cowboy
Deja Vu – lokal przeciętny, a ceny drinków wysokie

Red Light District
Przed klubami go-go na Soi Cowboy siedzą na stołkach barowych najładniejsze dziewczyny.

Jak dojechać do Soi Cowboy

Soy Cowboy Red Light District znajduje się w pobliżu skrzyżowania ulic Asoke i Sukhumvit. Po drugiej stronie znajduje się centrum handlowe Terminal 21. Najlepiej dojechać metrem (stacja Sukhumvit) lub BTS (stacja Asok). Można wybrać się tam taksówką, ale stacje metra i BTS znajdują się nie dalej niż 100m od Soi Cowboy.

Ceny na Soi Cowboy

Wejście do klubu jest bezpłatne, ale ceny napojów i alkoholu są wyższe niż w normalnych barach. Za piwo ceny wahają się od 120 do 180 THB, w zależności od pory roku. Lokale są otwarte do 2 w nocy. Jeżeli chcemy zabrać dziewczynę do hotelu, musimy uiścić opłatę dla baru od 700 do 1000 THB. Reszta opłat jest ustalana indywidualnie między dziewczyną i klientem. Przeczytaj też ile w Tajlandii kosztuje dziewczyna do towarzystwa.

Soi Cowboy jest najlepszą ulicą czerwonych latanii w Bangkoku pod względem estetyki, czystości i otoczenia. W okolicy nie roi się od ulicznych prostytutek, alkoholików i innej patologii, jak ma to miejsce na Patpong i Nana Entertaiment Plaza. W pobliżu funkcjonuje kilka salonów masażu, jednak dziewczyny w nich nie są tak nachalne, jak w innych miejscach.

Najładniejsze Tajki w klubach go-go

Trzeba pamiętać, że najładniejsze dziewczyny stoją przed klubem zachęcając przechodniów do wejścia do środka. Jak tłumaczył nam jeden z miejscowych Tajów rotacja wśród najładniejszych dziewcząt jest bardzo duża. Najczęściej są wyciągane z klubów przez bogatych, zagranicznych, starców i przenoszą się do ich kraju, stając się prywatną zabawką. Ładne Tajki często wychodzą za Skandynawów, Rosjan i Niemców. Przez rodzinę uznawane jest to za awans społeczny.

na podstawie informacji z sieci

0 thoughts on “Soi Cowboy Bangkok

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>