Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 
Siam Ocean World w Bangkoku

Sea Life Bangkok Ocean World – oceanarium w Bangkoku

Największe oceanarium w Azji Południowo- Wschodniej. Niezwykłe gatunki w ogromnych basenach o wysokości ponad 5m. Sea Life Bangkok w Bangkoku to jedna z ciekawszych atrakcji Tajlandii.


W podziemiach Centrum Handlowego Siam Paragon możemy zanurzyć się w magiczny wodny świat. W ogromnym oceanarium możemy poznać najbardziej niezwykłe okazy morskich stworzeń. Ogromne baseny pełne rekinów mant dają możliwość poznania podmorskiego życia.

Atrakcje Bangkok

W oceanarium zobaczymy m.in. ośmiornice, rekiny, płaszczki, pingwiny, kraby, meduzy i wiele innych gatunków. Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Na zwiedzanie Sea Life Ocean World Bangkok trzeba sobie zarezerwować minimum 3 godziny.

Bilety nie są tanie, jednak rezerwując bilet przez stronę www możemy liczyć na szereg zniżek. Za bilet zapłacimy około 750baht. Na stronie sprawdź też godziny karmienia w poszczególnych basenach.

Na terenie oceanarium jest wiele okazji do wspaniałych zdjęć, dlatego nie zapomnij aparatu. Do obiektu wejdź najedzony bo gastronomia ogranicza się do małego punktu z hot dogami. Jest za to sporo atrakcji dla dzieci. Odbywają się też przedstawienia i warsztaty.

0 thoughts on “Sea Life Bangkok Ocean World – oceanarium w Bangkoku

  • Piękne i niezwykłe miejsce. Wchodząc do pierwszej sali można się poczuć jak w dżungli. Świetne są pingwiny, a kąpiel z rekinami jest mega. To chyba najciekawsza atrakcja dla dzieci w Bangkoku. Na to miejsce trzeba sobie zarezerwować cały dzień, a później shoping po siam center. Centrum handlowe jest ogromne, ale ceny bardziej do oglądania, niż do kupowania.

  • Nas przeraziła cena za bilety, o ile miejscowi płacą około 200thb to bilet dla obcokrajowców za ponad 1000 thb to rozbój w biały dzień.

    • tajlandia.org says:

      Artur pisze prawdę. Istnieje możliwość nurkowania w morzu, wśród rekinów. Tylko czy Pattaya jest najlepszym miejscem na dość drogą wyprawę? Tu byśmy mogli dyskutować.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>