Tajlandia sex dziwki

Prostytutki w Tajlandii

Tajlandia jest znana na całym świecie z prostytucji i sexbiznesu. Płatny sex w Tajlandii, mimo że nielegalny (przynajmniej oficjalnie), jest wszechobecny.

Tajlandia zaskakuje na każdym kroku, również w tej kwestii. Często normalna dziewczyna, której nie podejrzewasz o bycie tajską prostytutką, zaproponuje płatny sex. Z czego to wynika? Z wielu czynników, m.in. z podejścia Tajów do sexu i seksualności. Turyści przez większość Tajów są traktowani jako okazja do zarobienia w każdy sposób.

Dla wielu osób Tajlandia to sex wczasy i z tym się im kojarzą.


Zobacz najpopularniejsze artykuły:


Prostytutki w Tajlandii:

Tajskie prostytutki w barach go-go

Tańczące w klubach go-go dziewczyny są oznaczone numerkami. Klienci mogą wybrać dziewczynę, która przyjdzie do stolika i dotrzyma mu towarzystwa. Dziewczyny tańczą w bieliźnie lub nago. Już w czasie rozmowy dziewczyna poprosi Cię o drinka, starając się naciągnąć Cię na kolejne. To na początek. Później zaproponuje sex, jednak rachunek za alkohol i za sex to nie wszystko, za co przyjdzie Ci zapłacić. Musisz jeszcze uiścić opłatę w barze za zabranie dziewczyny.  Zobacz też: Tajlandia ile kosztuje prostytutka.

Dziewczyny w barach w Tajlandii

Napotkane Tajki w barach są w pracy, która polega na udawaniu klientek i pozwalaniu się podrywać turystom. Ich głównym zadaniem jest naciąganie klientów na drogie drinki. Po zostawieniu sporej sumy w barze i upiciu klienta proponują rozmówcy sex w ich pokoju, licząc,że gość zaśnie 😉 W odróżnieniu od dziewczyn w barach go-go dziewczyny są ubrane i nie tak atrakcyjne.

Prostytutki w tajskich salonach masażu

Tajlandia słynie z masażu, jednak obecnie większość salonów masażu to burdele. Po kilku minutach masażu dziewczyna proponuje płatny sex. Jest to problem dla osób, które przyszły w poszukiwaniu prawdziwego tajskiego masażu, gdyż dziewczyny nie mają o nim pojęcia. Zobacz też: Tajski masaż i sex

Prostytutki z ulicy w Bangkoku

Na ulicy nie brakuje prostytutek, ceny są niższe niż powyższych, ale dziewczyny są zauważalnie mniej atrakcyjne. Opcje są dwie albo idziecie do Ciebie, albo do jej wynajętego pokoju, ale ty za niego dodatkowo płacisz.

Jak wspomniano na początku prostytutki w Tajlandii spotkasz wszędzie. Wśród pozostałych są te pracujące indywidualnie, escorts ogłaszające się w internecie, studentki szukające sponsora i w większości niższych warstw społecznych. Wielu turystów odwiedzających Tajlandię z biurami podróży, wybiera Phuket lub Pattaja, czyli regiony które przypominają jeden wielki dom publiczny. Sexturystyka w Tajlandii jest jednym z filarów tamtejszej gospodarki, ale postrzeganie tego kraju przez pryzmat prostytucji jest krzywdzące zarówno dla Tajów jak i ich kultury. Korupcja i grupy przestępcze i przyzwolenie społeczne sprawiają, że podejmowane starania o zmianę zmianę wizerunku Tajlandii to walka z wiatrakami.

0 thoughts on “Prostytutki w Tajlandii

  • Taka mała ciekawostka: większość prostytutek w Tajlandii pochodzi z Wietnamu i Kambodży. Przyjeżdżają do Tajlandii w poszukiwaniu lepszego życia, a trafiają w ręce grup przestępczych.

  • Czarnoskóre są z kambodzy niektore z birmy ,uwaga na dziewczyny z ptakami koleś z lotu z helsinek strasznie nie lubił gejow godał o tym przez caly czas bylismy w pattaya trzeciej poszedl na panienke,rano się okazało ze z jajami przez reszte pobytu tylko samotnie chlał nie miał ochoty na amory,ceny początkowe są zawyźone kilka razy jak okaźesz brak zainteresowania z 7-8 tys. zrobi się 2500 z zakupami takze,niezle skubią bialych.,

  • MasterChef_36 says:

    2 tygodnie w Tajlandii, wiele razy spotkałem się z sytuacjami, gdy w nocy do pokoju zapukała 10-12 latka… Każda dobrze mówi po angielsku, mieszając angielski z tajskim, każda przychodzi z ofertą kupienia albo to kolekcji muszelek, które zbierała na plaży albo jakiegoś badziewia z drewna, a jak wpuścisz taką do pokoju i zamkniesz drzwi to chwila moment i zmiana tematu… Chciał bym wiedzieć kto wydaje na to przyzwolenie lub uczy fachu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>