Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 
Patpong Red Light District Gay

Patpong centrum prostytucji w Bangkoku

Patpong najczęściej kojarzony jest z nocnym targowiskiem w okolicy Silom. Okazuje się, że ma też swoje drugie oblicze. To największe skupisko prostytucji w Bangkoku.

Bangkok Patpong – kraina prostytucji

Patpong Red Light District to tak naprawdę 3 równoległe ulice, wzdłuż których funkcjonują bary go-go, cluby i bary. W porównaniu do równie znanych Soi Cowboy i NaNa Entertaiment Plaza, Patpong zajmuje największy obszar. Dodatkowo w otaczających uliczkach można spotkać mniej widoczne przybytki. Bangkok to popularny kierunek światowej sexturystyki. Okolice Patpong szczególnie upodobali sobie bogaci Chińczycy.  Oni najczęściej korzystają z usług dziewczyn w luksusowych hotelach. Stąd w odróżnieniu od Soi Cowboy czy Nana na ulicy Thaniya dziewczyny siedzą na krzesełkach ustawionych na chodniku. Nikogo nie zaczepiają, nie tańczą, wydają się być znudzone. Podjeżdża samochód z którego bogaty klient obserwuje dziewczyny, gdy wypatrzy odpowiednia, samochód się zatrzymuje dziewczyna wsiada do samochodu i odjeżdżają.

Thaniya RD
Ulica najbliżej stacji BTS Sala Daeng to najbardziej niebezpieczna. Znajdujące się tutaj lokale znajdują się na piętrze i decydując się na wejście do środka ryzykujemy w najlepszym wypadku utratę sporej ilości pieniędzy. Turyści zwykle trafiają do nich prowadzeni przez ulicznych naganiaczy. Gdy przychodzi do uregulowania rachunku okazuje się, że wbrew zapewnieniom naganiacza, wejście, drinki, pokaz erotyczny, a nawet stolik nie są za darmo. Zobacz 10 sposobów na natrętnych naciągaczy w Tajlandii

Soi 4 Alley
Druga uliczka idąc ulicą Silom (oddalając się od stacji BTS) to Soi 4. Tu ważna uwaga: to ulica dla gajów, przy której znajdują się bary przeznaczone dla mężczyzn. Ulica jest ślepa, więc by ją opuścić trzeba wrócić w kierunku Silom.

Phat Patpong 2 Alley
To ulica, która niewinnie rozpoczyna się stoiskami z torbami, walizkami i plecakami, by po kilkunastu metrach atakować nas neonami nocnych klubów go-go w najróżniejszych odmianach. Dodatkowo gdy dotrzemy do jej końca, przekroczymy ulice Thanon Surawong wkroczymy do kolejnej ulicy czerwonych latarni Bangkoku dla gejów. Jeżeli skręcimy w lewo, po kilkudziesięciu metrach wejdziemy na targowisko Patpong.

Thanon Patpong 1
Patpong 1 to popularne w Bangkoku targowisko Patpong Night Market, jednak po obu jego stronach ciągną się kluby i bary go-go. Patpong 1 i 2 są połączone dwoma łącznikami. W całej okolicy roi się od naganiaczy i skąpo odzianych dziewczyn. Lokale są czynne do 2 w nocy. Zobacz, ile kosztuje dziewczyna w Bangkoku, która umili nam wieczór w barze.

Gejowska mapa Bangkoku – Silom

Okolice ulicy Silom uważane są za najpopularniejszy wśród gejów rejon Bangkoku. Są tu hotele, salony masażu, sauny, sklepy, spa, łaźnie przeznaczone wyłącznie dla gejów. Spacerując zatłoczonymi uliczkami można się nie zorientować, że wkroczyliśmy do strefy gay (Boys Town). Pierwsze oznaki, że znajdujemy się na ulicy czerwonych latarni dla gejów (Bangkok Gay Red Light District) to mijający nas starsi turyści prowadzący za rękę nastoletnich chłopców.