Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 
Plaża Kata na Wyspie Phuket

Najpopularniejsze plaże Phuket

Plaża Kata na Wyspie Phuket
Kata Beach to najpiękniejsza plaża na Phuket.

Tajlandia wielu turystom kojarzy się z Phuket – to największa wyspa tego kraju, popularny kierunek turystyczny. Zobacz najładniejsze plaże Phuket – nasz przegląd plaż na wyspie. Sprawdź, którą plażę Phuket wybrać dla siebie.Najpopularniejsze plaże Phuket

Patong Beach

Plaża Patong jest najbardziej popularną plażą Phuket. Położona przy Bangla Road jest najlepszym miejscem do imprezowania. Nie można narzekać tu na brak atrakcji, ale jeżeli szukasz urokliwej tropikalnej plaży, to lepiej poszukaj innej plaży. Patong Beach jest najlepsza dla osób poszukujących wrażeń i rozrywki.

Karon Beach

Plaża Karon położona między plażami Patong i Kata jest trzecią pod względem wielkości. Jest mniej zatłoczona niż Patong. Przy plaży znajdują się sklepiki, bary i restauracje. Warto odwiedzić też Karon Bazar.

Kata Beach

Plaża Kata przez wielu uważana za najpiękniejszą na Phuket. Jest oddalona od najpopularniejszej zatłoczonej plaży Patong, ale jest o wiele bardziej urokliwa i przypomina tropikalną plażę z folderów turystycznych. Na krańcach znajdują się malownicze skały.

Bangtao Beach

Plaża Bangtao, przy której wybudowano luksusowe resorty i ville. Wielu turystów woli przebywać na terenie resortów niż na plaży, dlatego nie jest zbytnio zatłoczona i z pewnością znajdziesz miejsce dla siebie.

Surin Beach

Plaża Surin znana jako plaża milionerów to miejsce, gdzie można spotkać milionerów, którzy wyszli na spacer ze swoich luksusowych rezydencji. Ze względu na czysty, biały piasek i turkusową, czystą wode jest bardzo popularna wśród turystów. Pzy plaży obok drogich resortów i willi funkcjonują restauracje, ale są dość drogie.

Kamala Beach

Plaża Kamala jest położona wśród zalesionych wzgóż, na północ od Patong. Jest spokojniejsza i chętnie odwiedzana przez emerytów i osoby szukające spokoju. Przy plaży znajduje się wioska rybacka w której można wynająć pokój.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>