Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 

Najlepsze miejsca w samolocie, które wybrać

Rezerwując bilet lotniczy do Tajlandii kluczowym jest pytanie o najlepsze miejsca w samolocie, gdyż loty trwają długo i ta decyzja może znacząco wpłynąć na nasze samopoczucie. Jakie miejsce w samolocie wybrać.

Miejsca na przy wyjściach ewakuacyjnych

To chyba najbardziej pożądane fotele w samolocie, gdyż pasażer ma w nich najwięcej miejsca na nogi. Często jest też obsługiwany w pierwszej kolejności.

Miejsca za ścianą działową

Pasażerowie siedzący za ścianą działową mogą również liczyć na dodatkową ilość miejsca na nogi

Miejsca przy skrzydłach

Lubisz podziwiać widoki? Jeżeli siądziesz na wysokości skrzydeł skutecznie zasłonią Ci one najlepsze widoki.

Najlepsze miejsca w samolocie.
Widok z samolotu Airbus A380 na wysokości 10 000m. Jeżeli chcesz podziwiać widoki z samolotu nie siadaj obok skrzydeł.

Ostatnie miejsca w rzędzie, przy ścianie działowej

To zdecydowanie fotele których należy unikać na dłuższych trasach, gdyż często mają ograniczoną możliwość odchylenia do tyłu.

Miejsca wzdłuż przejścia

Jeżeli nie lubisz być co chwilę trącany przez przechodzących pasażerów, nie lubisz gdy ktoś się nad Tobą pochyla, sięgając do schowka z bagażem podręcznym, omijaj fotele przy przejściu. Łatwo i szybko wyjdziesz do toalety, ale trącenia przez personel roznoszący posiłki i pasażerów sprawia, że lepiej ich unikać.

Unikaj miejsc przy samolotowej toalecie

Jeżeli chcesz, aby Twoja podróż samolotem przebiegała w ciszy i spokoju, unikaj siadania w pobliżu toalety i kuchni. Panuje tam zwiększony ruch i różne zapachy.

Zastanawialiście się, jak wygląda kuchnia w samolocie?
Zastanawialiście się, jak wygląda kuchnia w samolocie? Czesto

Miejsca z tyłu pokładu

Siadaj w tylnej części samolotu jeżeli masz duży bagaż podręczny, gdyż schowki w przedniej części zapełniane są w pierwszej kolejności.

Możesz skorzystać ze specjalnego serwisu (www.seatguru.com), który pomoże wam wybrać najlepsze miejsce w Waszym samolocie. Wystarczy podać nazwę linii lotniczej, lot i datę, a strona wskaże plan konkretnego samolotu, którym polecisz.