Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 
Maha Vajiralongkorn

Kiedy koronacja króla Tajlandii

Po śmierci króla Tajlandii Bhumibola Adulyadeja (13.10.2016r) Tajlandia pogrążyła się w żałobie. Nowym królem Tajlandii zostanie Maha Vajiralongkorna. Zobacz kiedy nastąpi koronacja następcy tronu.

W Tajlandii ogłoszono 30-dniową żałobę narodową, a dla urzędników państwowych potrwa ona rok. Kiedy odbędzie się pogrzeb Króla Tajlandii? Pogrzeb króla odbędzie się również za 12 miesięcy, a o dokładnym terminie zdecydują królewscy astrologowie. Uroczystości pogrzebowe potrwają 5 dni.


Kiedy odbędzie się pogrzeb Króla Tajlandii

Uroczystości pogrzebowe króla odbędą się w październiku 2017 roku w Bangkoku. Zobacz informacje dla turystów o utrudnieniach związanych z pogrzebem . Jakie imprezy zostaną odwołane i które atrakcje turystyczne będą zamknięte.


Kiedy koronacja króla Tajlandii

Maha Vajiralongkorn
Następca tronu Maha Vajiralongkorn obejmie władzę w Tajlandii

Jak poinformował premier Prayuth Chan-ocha, 64-letni Maha Vajiralongkorn obejmie władzę nie wcześniej niż rok po śmierci swojego ojca Bhumibola Adulyadeja. Następca tronu chce skupić się w tym czasie na żałobie.

Prawdopodobnie koronacja króla Tajlandii odbędzie się w grudniu 2017 roku. To jeden z prawdopodobnych terminów inny to listopad 2017r.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>