Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 
Gdzie szukać Tajek.

Jak znaleźć dziewczynę przez internet

Jak znaleźć dziewczynę w Tajlandii przez internet. Metody na poderwanie Tajki przez popularne aplikacje randkowe lub portale randkowe w Tajlandii.

Najpopularniejsze serwisy randkowe Tajlandia

Serwisy randkowe w Tajlandii odchodzą powoli do historii, przegrywając walkę z aplikacjami na smartfony. Dwa najpopularniejsze serwisy randkowe w Tajlandii to:

Thai Cupid

To najpopularniejszy serwis randkowy w Tajlandii z ponad 1,5 mln użytkowników. Serwis jest skierowany do ludzi z całego świata i posiada różne wersje językowe. Co ciekawe obok wersji niemieckiej, angielskiej czy francuskiej można wybrać język polski. Misją Thai Cupid jest łączenie mieszkańców Tajlandii z obcokrajowcami. Profile można przeglądać według różnych kryteriów, a rejestracja jest bezpłatna. Wysyłanie wiadomości jest płatne.

Thai Friendly

Drugi pod względem ilości użytkowników serwis randkowy w Tajlandii. Strona jest bardzo popularna wśród obcokrajowców. Pozwala na darmowa rejestrację oraz wysyłanie kilku wiadomości dziennie. Przeglądane profile warto ograniczyć do osób dostępnych online. Wydaje się, że jest bardziej przyjazny niż Thai Cupid, ponieważ ten pierwszy uniemożliwia bezpłatne wysyłanie wiadomości.

Oba portale randkowe posiadają swoje aplikacje na telefon.

Jak poderwać Tajkę w internecie

Kilka szybkich porad jak pisać z Tajkami, by spotkać się z nimi w realnym świecie. Jak wyrwać Tajkę? Oto nasze rady:

Wybierz konto płatne
Za kilka dolarów otrzymasz dostęp do wielu opcji, które umożliwiają pisanie do dziewczyn bez ograniczeń. Zyskujesz przewagę nad wszystkimi użytkownikami, którzy korzystają z bezpłatnych kont. Najładniejsze Tajki otrzymują dziennie od kilkuset do ponad tysiąca wiadomości na dobę. Dlatego liczy się czas i brak ograniczeń.

Nie proś o jej nagie zdjęcia
Taka prośba może je przestraszyć, a z pewnością skreśli Cię w jej oczach. Jeżeli szukasz prostytutki w Tajlandii to na taką prośbę prawdopodobnie otrzymasz fotki. Normalna dziewczyna szuka chłopaka i tak należy z nią pisać.

Nie pisz na temat sexu
Najlepszym wyjściem będzie nie poruszanie tego tematu w rozmowie. Bądź miły, uprzejmy i zabawny, a zdobędziesz jej zaufanie. Tajki są otwarte w tej kwestii i nie ma co o tym rozmawiać, lepiej działać 😉

Upewnij się, że napisała
Prowadzenie rozmowy z mieszkańcami Tajlandii to temat rzeka, który szerzej opisaliśmy w artykule Tajski uśmiech, co się za nim kryje, dlatego upewnij się że Tajka napisała, że bardzo Cię lubi, że chciałaby z Tobą chodzić itd. To ważne, by wyszło to od niej. Jeżeli napiszesz „bardzo cię lubię” to możesz być na 90 pewny, że w ramach odpowiedzi ona stwierdzi „ja też bardzo Cię lubię”. Niestety najczęściej jest to zwykła tajska kurtuazja.

Bądź stanowczy i męski
Tajki marzą o silnych, stanowczych mężczyznach – zupełnym przeciwieństwie ugodowych Tajlandczyków. Nie przesadzaj z uprzejmościami i sam wybierz miejsce spotkania. Tajskie kobiety nie oczekują, by mężczyzna liczył się z ich zdaniem, dlatego nie zadawaj im wielu pytań wyboru.

Umów się w centrum handlowym
Zaproponuj miejsce spotkania: centrum handlowe – przed głównym wejściem. Najlepsza godzina na spotkanie to 14:00. Jest już po porze obiadowej, a przed kolacją – unikniesz kosztów na początkowym etapie znajomości. Często się zdarza, że dziewczyna po zjedzeniu posiłku wymyśla pilny powód, by się oddalić. Na pocieszenie zostawia obietnicę wspólnej kolacji.


Zobacz najpopularniejsze artykuły:


Aplikacje do randkowania w Tajlandii

Apki do telefonu komunikator w Azji.
Line to przydatny komunikator w Tajlandii z imponującą ilością użytkowników. Pomaga znaleźć dziewczynę w kilkanaście minut.

Tinder – aplikacja wyświetla użytkowników w okolicy, a naszym zadaniem jest ocena profili przesuwają profil w prawo (podoba się) lub w lewo (nie podoba się). Jeżeli obie osoby się sobie spodobają, otrzymają stosowną informację. Aplikacja jest bezpłatna.

Badoo – kolejna międzynarodowa aplikacja.

Line – to najpopularniejsza aplikacja na smartfony do komunikacji w Tajlandii. Interface bardzo przyjazny, wszystko działa szybko i bezproblemowo. Ciężko spotkać w Tajlandii kogokolwiek, kto nie posiada tego komunikatora. Komunikator działa w angielskiej wersji językowej.

Przydatne skróty w Tajlandii

Co oznacza 55555 w Tajlandii

Wywodzi się to od brzmienia cyfry „5” w tajskim języku, które przypomina „ha”. 555 oznacza zatem nic innego jak „hahaha”, przy czym im więcej piątek tym śmieszniejsza wiadomość.

Co znaczy skrót NSA

No Strings Attached w dużym uproszczeniu oznacza spotkanie lub sex bez zobowiązań. Podobnym skrótem jest ONS – One night stand, który znaczy znajomość na jedną noc.

Co oznacza FWB

Skrót ten oznacza Friends with benefits, czyli znajomość za pieniądze, inaczej zwana sponsoringiem. Zobacz ile kosztuje dziewczyna w Tajlandii.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>