Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 
Rozpoznaj ladyboys na ulicach Tajlandii.

Jak rozpoznać ladyboys: 10 cech

Ladyboys w Tajlandii to powszechny widok.
To ladyboy, jak widać wyróżnia go wzrost. Po czym jeszcze rozpoznać ladyboya?

Ladyboys to jeden z najbardziej popularnych tematów związanych z Tajlandią wśród Europejczyków. Zobacz 10 rzeczy po czym poznać ladyboyów.
Transwestyci w Tajlandii dla samych Tajów nie są tak kontrowersyjnym tematem, zwykle podchodzą do tego obojętnie. Większe zainteresowanie tym tematem panuje wśród turystów. Temat laydyboys stał się na tyle nośny, że powstało wiele legend miejskich na ten temat.

Czy ta Tajka ma jajka – prawdy i mity o lady boy-ach

W Polsce panuje wiele mitów o Tajlandii. Chyba najbardziej przyczynił się do nich fil Kac Vegas w Bangkoku.  Wśród lejdibojów można spotkać bardzo kobiecych, wręcz ideałów kobiecego piękna, ale jest ich garstka. Większość ladyboyów już na pierwszy rzut oka można odróżnić od kobiet. Poniżej prezentujemy 10 najwazniejszych rzeczy po których rozpoznacie ladyboy.

Po czym rozpoznać ladyboya – top 10

1. Wzrost

Tajlandia to kraj niskich ludzi. Większość kobiet nie przekracza 160cm wzrostu. Jeżeli widzisz dziewczynę o długich smukłych nogach i wzroście powyżej 170cm, uważaj. Właśnie wzrost jest pierwszą rzeczą która rzuca się w oczy w wyglądzie ladyboya.

2. Budowa ciała

Tajki są drobnej budowy o pięknych kobiecych kształtach. Ladyboys mimo przyjmowania środków farmakologicznych mają ciało umięśnione i „kanciaste”. Brak talii i krągłych bioder może zostać poprawiona przez chirurga. Ladyboy muśi być drobnej budowy ciała, uwarunkowanej genetycznie, by jego ciało przypominało kobiece. Szczególnie widoczne są mięśnie łydek i ramion.

3. Stopy

Rozmiar stopy to rzecz, której nie zmienią operacje plastyczne i ciężko to zamaskować. Duży rozmiar obuwia u atrakcyjnej Tajki to gwarancja, że mamy do czynienia z ladyboyem. W specjalnych sklepach nie brakuje damskich butów w męskich rozmiarach, ale nie zmniejszą one fizycznie stopy.


Ladyboys na ulicach Bangkoku.Życie ladyboys w Tajlandii

Zobacz dlaczego ladyboys w Tajlandii stanowią tak dużą grupę. Czy bycie transwestytą Tajlandia uważa za powód do dumy czy wstydu?


4. Dłonie

Drobne kobiece dłonie to kolejna cecha, której nie poprawi nam chirurg plastyczny. Szerokie palce i duże dłonie to rzecz która zdradzi ladyboya. Podobnie jak ramiona i łydki są bardziej umięśnione i mniej zgrabne. Ladyboy często ubieraja rękawiczki, by maskować męskie dłonie.

Transwestyci w Tajlandii to często spotykany widok.
Mocny makijaż, kobiece stroje nie ukryją męskiej budowy ciała. Rozbudowana obręcz barkowa, duże stopy i brak wcięcia w talii rzucają się jako pierwsze.

5. Barki i ramiona

Rozbudowana obręcz barkowa i masywne ramiona są typowe dla mężczyzn. Czasami nie jest to, aż tak widoczna cecha, ale można to zauważyć. Oczywiście wszelkie pióra i szale mają zamaskować tę cechę.

6. Biust

W Tajlandii silikonowe implanty są bardzo popularne, ale nie każdy ladyboy może sobie na nie pozwolić. Część z nich stosuje staniki z wkładkami imitującymi biust. Jedno i drugie łatwo zauważyć. Tajki naturalnie mają mały biust, proporcjonalny do ich ciała.

7. Mocny makijaż

Mocny makijaż, doczepiane rzęsy i grupa warstwa pudru, a do tego ciągłe spoglądanie w lusterko i ciągłe poprawianie makijażu to niemal gwarancja, że mamy do czynienia z ladybojem. Spotykani na ulicach transwestyci zasłaniają twarz wachlarzami czy okularami.

Ladyboys na ulicach Bangkoku.
Na zdjęciu ladyboy. Na pierwszy rzut oka smukła kobieta, jednak zdradza ja twarz, szczególnie żuchwa, duże dłonie.

8. Szyja

Uwydatnione jabłko Adama, jednak coraz częściej i ten element jest operowany. Wystająca grdyka i brak smukłej szyi to kolejne znaki ostrzegawcze. Zwróć też uwagę na „kwadratowa” żuchwę. Męska szyja jest też bardziej „żylasta”.

9. Ubiór

Tajskie dziewczyny najczęściej ubierają się w krótkie spodenki i jakiś top. Ladyboys ubierają się w sukienki i inne ciuchy, które pozwalają im zamaskować męskie cechy ich ciała.

10. Wyzywające zachowanie

Ladyboys zaczepiają turystów łapiąc ich za ręce lub za krocze, a w swoich zaczepkach potrafią być wulgarni i napastliwi. Często jest to skutek przyjmowanych środków farmakologicznych i narkotyków. Uważajcie bo zaczepiający przechodniów ladyboy potrafi mocno uderzyć osoby odrzucające ich zaczepki.

 

 

0 thoughts on “Jak rozpoznać ladyboys: 10 cech

  • Przecież widać na pierwszy rzut oka, że to facet. W Tajlandii można spotkać związki Taja z laydyboy-em, oni nie mają z tym problemu. Kto co lubi, ale przy tak pięknych kobietach jak można połasić się na transwestytę to ja nie wiem.

  • Gdzieś znalazłam taką wypowiedź:
    „Lejdybojów podzieliłbym na dwa rodzaje – tych z pieniędzmi (po pełnej zmianie płci), oraz tych bez (którzy z powody braku funduszy nie przeszli i najpewniej nigdy nie przejdą pełnej przemiany). Czy łatwo rozpoznać Kathoey? Na pewno ciężej niż przemianę posłanki Grodzkiej czy, o zgrozo, niejakiej Rafalali. Kathoey po przemianie jest piękna, ma idealne cycki, tyłek i zgrabne nogi. Jest po prostu zbyt ładna, czym odznacza się na tle tłumu. Niepełna przemiana także jest widoczna, bo niektórych cech męskich nie przykryje żaden makijaż. Poza tym ladyboje nie kryją się ze swoim prawdziwym ja, więc historie o obudzeniu się koło dziewczyny z penisem można włożyć między bajki.”
    Zgadzam się z tym w 100%, jeżeli zapytasz nieznajomą czy jest ladyboy, odpowiedzą zgodnie z prawdą. Skąd się biorą opowieści o niespodziewanym obudzeniu się koło transeksualisty, nie mam pojęcia.

  • Ladyboy to trzecia płeć i nie dotyczy tylko prostytucji i nocnego życia. Ladyboys to przecież normalna rzecz na codzień. Nie obnoszą się ze swoją seksualnością jak homosie w Polsce i społeczeństwo ich akceptuje. W codziennym życiu można ich spotkać w sklepach, urzędach czy restauracjach. Zwykle są to bardzo nieszczęśliwe osoby, samotne i „uwięzione w obcym ciele”

  • Lejdiboje są agresywni często pod wpływem narkotyków i lepiej trzymać się od nich z dala. Nachalnie zaczepiają mężczyzn a do kobiet są wulgarni i chamscy.

  • Transwestyci w Tajlandii to spora grupa, która zwykle trzyma się razem. Są agresywni, często pod wpływem narkotyków. Ich teatralne gesty i zachowanie są komiczne, a w człowieku budzi politowanie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>