Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 
Sexkluby w Tajlandii.

Ile kosztuje dziewczyna do towarzystwa?

Idziesz z kolegami do klubu. Piękne Tajki, uśmiechnięte i wprost szalejące za wami, towarzyszą waszej ekipie przez cały pobyt w klubie – za darmo. Brzmi niewiarygodnie? Ile kosztuje dziewczyna do towarzystwa? Czy można się bawić za darmo i za co trzeba będzie zapłacić.

Ile zapłacisz za towarzystwo pięknych Tajek przy waszym stoliku? W teorii nic lub tyle, ile będziesz chciał im zostawić napiwku. W praktyce możesz wydać całkiem spore pieniądze. Ile kosztują dziewczyny do towarzystwa w Tajlandii? Trzeba zacząć od tego, że zapłacisz nie tylko za tajskie prostytutki, ale również za towarzystwo dziewczyn przy stoliku.


W tym artykule dowiesz się:


Ile kosztuje dziewczyna w Tajlandii

Tajlandia jest pełna barów i klubów go-go wypełnionych azjatyckimi dziewczynami. Tajki w barach szukają turystów, ale ich celem jest wyłącznie ich portfel. W takim razie, ile kosztuje dziewczyna w Tajlandii, a konkretnie jej towarzystwo. Zapłacisz nie tylko za sex, bo nie wszystkie dziewczyny pracujące w barze to tajskie prostytutki. Części z nich zależy na naciągnięciu poznanego turysty na zostawienie w barze jak najwyższej sumy tajskich pieniędzy THB, gdyż dostają z tego procent. Dodatkowo często wyłudzają pieniądze np. na taksówkę. W klubach i pubach tajskich dziewczyn jest bardzo wiele. Wszystkie szukają turystów, na których zarobią pieniądze. Tajskie dziewczyny w barach to nie zawsze prostytutki, ale zawsze będą się starały przekonać do wydania pieniędzy. Po pierwsze alkohol uśpi Twoją czujność na tzw. scam w Tajlandii. Drugim czynnikiem jest dobra zabawa, a trzecim wakacyjna beztroska.

Ile kosztuje dziewczyna do towarzystwa Tajlandia. Na każdym kroku spotkasz chętne dziewczyny do spędzenia wieczoru.
W drodze powrotnej natkniesz się na bary na kółkach, stojące na chodnikach, przy których na stołkach siedzą Tajki gotowe pić z Tobą do rana.

Jak poznać dziewczynę w Tajlandii

O to nie musisz się martwić, dziewczyny same się przysiadają i rozpoczynają rozmowę. Po pytaniu o imię i narodowość, dziewczyna zapyta czy kupisz jej drinka. Jeżeli chętnie i szybko kupisz jej drinka po chwili zaprosi koleżankę do wspólnej biesiady i już będziesz opłacał zamówienia 2 dziewczyn i swoje. Zabawa nie będzie miała końca, jeżeli masz pokaźny portfel lub brak limitu na karcie, na drugi dzień możesz się przekonać, że cały bar pił na Twoje konto. Pracownicy baru pilnują , żeby tajskie dziewczyny w barach w kieliszkach nie dostawały alkoholu, gdyż w ciągu nocy potrafią naciągnąć często kilku turystów i nie mogą się upić (dodatkowo Azjatki mają słabą głowę i ciężko przeżywają kaca). Ta praktyka przynosi też sporą oszczędność alkoholu dla baru. Jeżeli obsługa zorientuje się, że skończyły Ci się pieniądze, albo nie masz już sił na dalsze picie, najczęściej zostaniesz wyrzucony z baru.

Pamiętaj!
Ceny za alkohol dla pracujących w klubie dziewczyn są wyższe niż te w cenniku dla gości. Reguluj rachunek, co ustalony czas, gdyż później nie zapanujesz nad tym kto i co zamówił, a do rachunku możesz mieć doliczone drinki wszystkich dziewczyn z klubu. Najlepiej płać na bieżąco, unikniesz zawyżenia rachunku a i ceny nie będą tak dużym zaskoczeniem.

Ochroniarze szybko wyjaśnią Ci, że przy płaceniu rachunku na koniec imprezy nie ma negocjowania cen. Wezwana policja turystyczna będzie po stronie klubu, więc szkoda zachodu.  Bary w Tajlandii w większości kontrolowane są przez grupy przestępcze, a powszechna korupcja sprawia, że turysta jest zawsze na straconej pozycji. Dlatego pamiętaj, żeby mieć się na baczności.


Zobacz najpopularniejsze artykuły:


Ile zarabia dziewczyna w barze w Tajlandii

Najbardziej obrotne dziewczyny pracujące w barze potrafią przez noc zarobić nawet 2000 THB prowizji. To dużo, bo od jednego drinka dziewczyny otrzymują około 40-50THB. Minimum kilkukrotnie więcej zarabia lokal. Ile kosztuje dziewczyna przeciętnego turystę przez kilka godzin zabawy? Dodatkowe pieniądze udaje im się wyciągnąć od turysty w trakcie rozmowy. Najczęściej będzie to napiwek, pieniądze na tajską kartę SIM (jeżeli ma zadzwonić na drugi dzień), taksówka na powrót do domu. Łącznie z jednego zachodniego turysty potrafią czasami wyciągnąć na czysto 500 – 1000 THB, a w ciągu jednego wieczoru, do godziny 1 w nocy mogą naciągnąć około 6-8 gości.

Sprawdź ceny biletów lotniczych do Tajlandii w sezonie

Grudzień Styczeń Luty Marzec

Noc w Bangkoku z Tajką u boku.

Jak naciągają w Tajlandii w barach i klubach

Jak zarobić aż tyle? Dziewczyny barowe w Tajlandii stosują całą gamę sztuczek :

 1. Urocza skąpo ubrana dziewczyna, której chętnie kupisz drinka szybko zaprosi koleżankę, dzięki temu każda kolejka będzie się składała z 3, a nie dwóch napojów.
 2. Kolejna sztuczka polega na tym, że zwykle wszystkie alkohole są w tej samej cenie, dlatego dziewczyny namawiają na mocny alkohol w kieliszkach. Nikt nie będzie czekał, aż dopijesz piwo – noc jest krótka, a zarabiać trzeba.
 3.  Oszukiwanie na ilości alkoholu nie grozi Ci na początku zabawy. W początkowej fazie polewają alkohol tak, byś się upił. Gdy poziom procentów w organizmie, uśpi Twoją czujność będziesz otrzymywał coraz mniej alkoholu. Zwykle dziewczyny mają określoną minimalną ilość drinków, które muszą sprzedać danego wieczoru. Sprzedaż alkoholu zwykle trwa do 1 w nocy.
 4.  Inne ceny drinków obowiązują dla gości, a inne (wyższe) dla dziewczyn.

Zobacz też nasz artykuł o naciągaczach: jak oszukują turystów w Tajlandii

Gdzie spotkać dziewczyny w Tajlandii

Ile kosztuje prostytutka w Tajlandii
Zabawa trwa póki masz pieniądze. Tajki mają liberalne podejście do obcokrajowców.

W Bangkoku są 3 główne rejony z dziewczynami do towarzystwa: Soi Cowboi, Nana i Patpong. To tak zwane ulice czerwonych latarni z barami go-go, ale dziewczyny trudniące się naciąganiem klientów na alkohol można spotkać w praktycznie większości barów, pubów i klubów. Siedzą nawet przy ulicznych wózkach z alkoholami.  Dodatkowo spotykając tajską dziewczynę, nigdy nie mamy pewności, czy w barze do którego pójdziecie dziewczyna nie ma układu z barmanem. Lekko nie będzie.

Jak poznać Tajkę przez internet

Najtańszym sposobem na poznanie tajskiej dziewczyny i wspólną zabawę za darmo będzie internet. Konkretnie mowa o portalach randkowych i aplikacjach na telefon. Jeżeli wolisz „real” to zajmie to więcej czasu, więc musisz się uzbroić w cierpliwość. Po pierwsze omijaj popularne turystyczne miejscówki, ponieważ tam znajdziesz tylko dziewczyny do towarzystwa. Po drugie poznaj miejscowych i bądź towarzyski. Dzięki temu poznasz również Tajki, które szukają miłości. Więcej piszemy tutaj: jak poznać dziewczynę w Tajlandii. Biali mężczyźni podobają się Azjatkom, dlatego bez problemu można znaleźć dziewczynę do zabawy za darmo, bez przepłacania w barze. Dodatkowo możesz poznać nowych ludzi i ciekawe miejsca, o których nie piszą w przewodnikach turystycznych.

Ile kosztuje dziewczyna do towarzystwa w Tajlandii

Zdecydowanie trzeba podkreślić, że nie jest to bezpieczne, więc dobrze się zastanów przed podjęciem ryzyka. Koszty nie ograniczają się do kwestii materialnych. Pierwsze to zagrożenie dla zdrowia. Większość prostytutek to ubogie migrantki z Kambodzy, które za kilkaset bahtów więcej uprawiają stosunek bez zabezpieczenia. Stąd bardzo duże zagrożenie chorobami, szczególnie przenoszonym drogą płciową i nie chodzi tu jedynie o wirus HIV, ale inne uciążliwe choroby weneryczne, czy wirus HPV, żółtaczka itd. Drugie zagrożenie to wyłudzenia i kradzieże. Może się okazać, że „usługa” kosztuje więcej niż początkowo ustaliłeś. Dodatkowo możesz zostać okradziony, a nawet pobity. Nie ma się co oszukiwać, że branżą żądzą przestępcy.

Jakie są kobiety w Tajlandii

Należy tu zauważyć duże różnice kulturowe. Dla Tajki sex nie jest nierozerwalnie połączony z miłością i związkiem. Tajlandia jest dużo mniej pruderyjna, a kobiety traktują sex jako rozrywkę, element imprezy i przygodę. Dodatkowo jeżeli Tajlandka pójdzie z Tobą do łóżka to nie oznacza nic poza tym, że w danej chwili miała ochotę na sex z obcokrajowcem – nic więcej. Oczywiście każda młoda tajska dziewczyna w głębi duży marzy o filmowej miłości rodem z romantycznych filmów, ale nie przeszkadza im to „po drodze” na zabawę.

Jak znaleźć żonę w Tajlandii

Tajska żona to bardzo popularna moda na zachodzie wśród starszych samotnych panów po 50-tce. Jeżeli mają wystarczająco gruby portfel ściągają swoją wybrankę do swojego kraju. Chociaż Tajki preferują pozostanie z „chłopakiem” w Tajlandii, gdzie chroni je tajskie prawo. Historii o tatusiach którym zamarzyła się 30 lat młodsza kobieta, a po wszystkim zostali bez grosza jest bez liku. Dlatego jeżeli chodzi Wam po głowie związek z Tajką to najpierw dokładnie przeczytajcie nasz dział Ciemna strona Tajlandii.

0 thoughts on “Ile kosztuje dziewczyna do towarzystwa?

 • Tajki tak samo jak Tajowie patrzą tylko jak oskubać turystę. Fałszywe uśmiechy i nadskakiwanie pomaga turystom przełknąć tę gorzką pigułkę prawdy.

 • Nam tajska dziwka z klubu zawołała 7tys bahtów za long time, ale stargowaliśmy do 3. One wyceniają klientów, zwracają uwagę na zegarek telefon i twój portfel przy płaceniu za drinki. To chyba kwestia duże konkurencji bo jak odchodzisz to zaczynają schodzić z ceny. Najważniejsze to się nie upić. Prostytutki w Tajlandii i tak są najlepsze w całej Azji. Targować się chłopaki!

  • od 12 lat jeżdżę 2-3 x do roku do Tajlandi za pierwszym razem jak w artykule byłem ciągle pijany i skubany z hajsu. Potem się wycwaniłem i płaciłem gotówką za to co w danej chwili brałem. Że jestem Polakiem to schlać mnie nie prosto. Z tajkami robię prosty myk, biorę z baru całą butelkę i kielony. Zakrętka musi zrobić charakterystyczne pyk pyk 😉 jak nie to wymiana a raczej po proszzenie o prawdziwą butlę.

   Biore tylko whisky, tequile, wodke te ich niby vodki to moze przedszkole pic. Niby ostre w smaku ale 0,5 litra na glowe i masz tylko faze… nie.

   I zaczyna się polewanie większośc dziewczyn myśli, że spoko przetrzymają najwyżej ost. klient a tego oskubią najbardziej. Jak już zaczynają się śmiać zawsze jest jedna a potem druga.. Zawsze.
   To proponuję hotel i tutaj masz 50% szans na zgodę. Jak pójdą to tylko w pokoju musisz mieć drugą butlę i koniecznie przekąski. Są tak łase na jakieś chipsy, chrupki że głowa mała batony nie ale takie chrupkie słone to na razie wszystkie. Powygłupiać się chwilę dolać więcej alko i zaraz się zaczyna.
   Robisz co chcesz, jak chcesz bo te małpy z kambodży w sztok się upijają literatką wódki. Wtedy spełniam swoje najdziwniejsze fantazje, ost czyli w maju zabrałem jednego ladyboya i laskę i kazałem im się pie.przyć a potem przeleciałem ich oboje :P.

   Raz miałem tylko jedną druga skumała co się święci i wytoczyła sie z pokoju. Ta co została robiła wszystko jak zaprogramowany robot to był mój najlepszy seks. Czasem a byłem ciągle na koce zdawało mi się że ją brałem do góry nogami latające 69. No… i rano było gorzej wpadli straciłem fanty i prawą jedynkę w twarzy 🙂 ale było warto.

   Także jak już upijecie to upewnijcie się, że w nocy opuścicie hotel rano zawsze wpadną opiekunowie zniknętej laski w ilości 140cm x 20 ludzi.
   Raz naobiecywałem dziewczynie, że ją zabiorę do siebie i się ożenimy a jej dom będę utrzymywać. Tak w skrocie ta tak uwierzyła że jak dałem 100 dolców to mi prawie lektykę robili. Wiecie taki fortel zabrałem ją (za te 100 dolców wpłacone) na wyspę 200km dalej tam miałem jakiś hostel kupowałem jej tanie driny i przynosiłem żarcie hotelowe kłamiąc że to z najlepszej knajpy na wyspie XD

   Dwie wycieczki za łacznie 35 dolarów a potem 3 dni ją obracałem niemiłosiernie dosłownie dzień, noc nawet koke odstawiłem bo zwis się robił.
   Waliłem jak udarem w ścianę żelbetową.

   Ostatniego dnia znikałem bez niczego wiecie doba do 1 dzień później a ja już wczesniej swoje rzeczy dawałem do lobby i odjeżdżałem. Dziewczyna mogła się chociaż wyspać hehe.
   Z tajkami robiłem takie rzeczy, że na pornhubie nie umieliby tego nazwać nawet.To strasznie głupie stworzonka

 • Byłam z chłopakiem w barze go-go w Pattaya i był to dla mnie szok pracującym tam tajlandzkim tancerkom wcale nie przeszkadzało, że siedziałam obok mojego chłopaka. Po kilku minutach do mnie zaczęły się dobierać. Nie moje klimaty, chociaż muszę przyznać, że jaki mają wspaniałą urodę. Szkoda, że Tajlandczycy to takie konusy. Nic w nich męskości. Tajlandczycy to bardziej jak dzieci.

 • Nie ma co ryzykować bo można się obudzić z tajką z ptakiem! to tylko jedna z wielu pamiątek ktore moze zmienic zycie po powrocie z tajlandii

 • Bardzo ciekawy wpis. Dodam od siebie, że prostytutki w Tajlandii kosztują około 200zł za short time i od 300 za całą noc. Czy warto ryzykować każdy musi samodzielnie podjąć taka decyzje acz przy pięknych Tajkach nie łatwo odpuścić. Ile kosztuje dziwka w Bangkoku to często powtarzane pytane. Ceny są niższe niż w Pattaya.

 • Zauważyłem, że Tajlandki i tajskie dziwki mają podobne podejście do obcokrajowców. Dla jednych i drugich jesteśmy chodzącymi bankomatami, nic więcej. Dziwki w Tajlandii przynajmniej nie ukrywają swojego celu. To chyba wszystkie Azjatki tak mają, że biały to dla nich szansa na zarobek. Tajlandia to kraj, który żyje z turystów i każdy kombinuje jak cię tam oskubać.

 • Ceny na ulicy za dziewczynę Bangkok 2017:
  – lodzik 900thb
  – sex 1500-3000 bahtów zależnie od wyglądu dziewczyny
  – dziewczyna na całą noc 5000 batow ale w tym jest tylko sex w nocy i rano jak za szybko dojdziesz twoj pech
  – dziewczyna na całą dobę od 15000 thb
  nie ma za co panowie 😉

 • Warto tylko zwrócić uwagę że tajki są bardzo brzydkie. Spędzając miesiąc na ko samui spotkałem trzy (3) ładne z buzi dziewczyny nie mówiąc o nie goleniu nóg to gdzie tu mowić o jakiej kolwiek innej higienie. Daleko im do białych dziewczyn. Druga sprawa że w barach np przy drodze tańczą stare widać tylko ciało bo głowa jest zakryta jak tańczy na róże. Ogólnie trzeba być desperatem żeby skusić się na tajkę.
  Pozdrawiam

  PS. To samo dotyczy się pięknych zdjeć plaż itp. Szkoda że nikt nie pokazuje całego syfu smrodu wszędzie waljących się śmieci które są metr za kadrem.

 • Wrociłem 3 dni temu z Phuketu i Bangkoku.
  Ceny wahają się znacznie w zależności od pory wieczoru. Za ślicznotkę o 22 trzeba dać 3-4 tys BTH. Przeciętne kosztują około 1500-2500.
  Około 1-2 w nocy cena spada do 1000-1500. O 4 rano cena „co łaska” bo dziewczyna chce czesto przenocować w dobrym hotelu u Ciebie. W praktyce cena wynosi max 1000 za szort time
  Ladyboy kosztują od 1500 do 5000 w zaleznosci jak „zrobiony” i pory wieczoru.

  Jeśli jesteś młody i przystojny cena może być niższa jeśli się potargujesz.
  Zawsze się targuj i w pokoju przed daniem jej pieniędzy powiedz, że jeśli będziesz zadowolony z zabawy dostanie 500 więcej. Ja dawałem czasami nawet 1000 (tak się starały). Warto dać ten dodatkowy bonus – w końcu jakoś jest najważniejsza 🙂
  Dodać trzeba, że murzynki są o wiele lepsze niż Tajki. Bardziej się starają i jeśli jesteś dla niej miły to odwdzięczy się podwójnie.
  Zawsze bądź miły dla dziewczyny – nigdy nie traktuj jej jak rzeczy bo będziesz miał kłodę w łózku zaraz po tym jak schowa kasę.
  Dodatkowa zabawa jest z czarnymi turystkami, które chcą dorobić przy okazji. Rosjanki (turystki) są zazwyczaj z free ale trzeba zmarnować pół wieczoru. Proponuj kasę na uboczu, żeby jej koleżanki nie slyszaly (wtedy powie Ci mniej), zaproponuj spacer przy koleżankach (tak aby zachowała twarz chociaż i tak pewnie wiedzą o co chodzi) i idziecie do hotelu, który wykup blisko ulicy rozrywek. Ja miałem kupione dwa hotele. W jednym byliśmy naszą grupą, drugi tani na Bangla rd wiec mialem 2 minuty drogi.
  Z 4 murzynek 2 to były turystki piękne na modelki. Umówiłem się na 2000 dałem 2500 i 3000. Mam je na facebooku, wklejają fotki z wysp ze zwiedzania, słoni i quadów i z narzeczonym 😉 pracują w jakiś biurach, też są zdjęcia z pracy. Stąd wiem, że to nie takie zwykłe prostytutki z ulicy.
  Prostytutki nie mają takich fotek i nie zaproszą Cię na FB.

  Zabawa ZAWSZE w gumce. Jeśli trafi Ci się turystka to będzie się nawet z tobą całowała jeśli będziesz chciał, będziesz się jej w miarę podobał i będziesz dżentelmenem.
  Udanej zabawy!

 • Jesli pracujesz przy korycie panstwa w Anglii i 55 lat emeryturka na Polskie to 6000PLN to chyba niezly ubaw tam jest… jak panstwo podaje z koryta rzadowego prosto od Elisabeth II 1200£££ co miesiac

 • Ja złapałem wirusa HPV. Od 4 lat mam kłykciny po seksie z Tajką. Tak piszę, żeby inni byli świadomi. Super sex, zrobiła mi loda od kilku lat mam wymrażania wypalania zmian w okolicy penisa. Ból i zmiany zapalne nie reagujące na leczenie 🙁

 • To jest możliwe jak kazdemu to robiła, logiczne ze klykciny są w ustach tez, a potem zarażacie swoje kobiety w Pl, jestescie chxxx warci.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>