Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 

Hotele z basenem na dachu w Bangkoku

Zastanawiasz się jaki hotel z basenem na dachu w Bangkoku wybrać. Noclegi w Bangkoku w hotelach z basenami za dachu sprzedają się najlepiej, stąd ich duża ilość. Zobacz polecane hotele w Bangkoku – nasza opinia.

Przebywając w Bangkoku, często nocujemy w hotelach z widokiem na miasto, z racji pięknych nocnych zdjęć. Szczególnie popularne są hotele z tarasami widokowymi na dachu (tzw. roof top). Często zlokalizowane są tam bary, a nawet restauracje. Oczywiście najciekawszą opcją jest hotel z basenem na dachu, z którego roztacza się widok na stolicę Tajlandii. Hotel z basenem w Bangkoku znaleźć jest łatwo, ale który hotel z basenem w Bangkoku wybrać? Poniżej postaramy się podpowiedzieć Wam na co zwrócić uwagę.

Basen na dachu hotelu w Bangkoku – czy warto?

Bangkok to jedno z najgorętszych miast na świecie, więc ochłodzenie się w hotelowym basenie po całodniowym zwiedzaniu przyniesie Wam sporą ulgę i wypoczynek w luksusowych warunkach. Wieczorny relaks na basenowym tarasie z którego możesz podziwiać widok na wielobarwny Bangkok może okazać się początkiem wieczornego zwiedzania lub zwieńczeniem dnia. Wiele osób zastanawia się czy warto spać w luksusowym hotelu w Bangkoku. My Wam z czystym sumieniem polecamy spędzenie chociaż jednej nocy w luksusowym hotelu z basenem. Po pierwsze należy Ci się odrobina luksusu, szczególnie że hotele w Bangkoku mają dobry stosunek ceny do jakości. Po drugie z pewnością nocne zdjęcia z basenu na szczycie hotelu, będą powodem do zazdrości wszystkich Twoich znajomych. Trzecią korzyścią, jak odniesiecie będą nowe znajomości, które zawiera się dużo łatwiej z kolorowym drinkiem w dłoni na basenowym tarasie. Cena hotelu ostatecznie może okazać się niewygórowana, jeżeli weźmiecie pod uwagę usługi dodatkowe w hotelu wliczone w cenę pokoju, bezpieczeństwo oraz lokalizację.

Jaki hotel z basenem w Bangkoku wybrać

Jeżeli przejrzycie oferty noclegów w hotelach z basenem w Bangkoku to okaże się, że nocleg w takim obiekcie nie musi zrujnować Waszego portfela. Bo zdarzają się tanie hotele z basenem, chociaż wiadomo, że wtedy standard jest nieporównywalny. Obecnie najmodniejsze są hotele z basenem infinity pool. Jest to typ basenu, którego brzegi są wykonane w taki sposób by sprawiały wrażenie, że woda nie jest ograniczona.

Bangkok hotel z basenem na dachu

W Tajlandii często dachy budynków są zagospodarowane. Najczęściej znajdują się tam miejsca relaksu, bary i baseny. To bardzo dobre rozwiązanie w sytuacji, gdzie każdy centymetr powierzchni użytkowej jest na wagę złota. Jak pisaliśmy wcześniej baseny na dachu zdarzają się w hotelach w różnym standardzie. Znajdziecie je zarówno w biznesowych dzielnicach Bangkoku, jak i przy Khao San.

Polecane hotele z basenem na dachu – Bangkok

Jaki hotel z widokiem na Bangkok polecacie
Bangkok to światowa metropolia, którą każdego roku odwiedzają miliony turystów

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>