Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 

Ceny napojów w Tajlandii 2018

Jakie są ceny w Tajlandii w 2018 roku? Podajemy ceny z sieci 7 eleven, czyli najpopularniejszej sieci sklepów w Tajlandii.

Ceny napojów w Tajlandii
Świeży sok wyciskany z owoców granatu można kupić za około 20-30 baht.

Rynek napojów jest zdominowany przez światowe marki, ale te lokalne mają też sporą reprezentację. „east Cola” to firma tajska, której produkty są łudząco podobne do CocaColi. Tajowie najchętniej kupują wodę, bo najlepiej gasi pragnienie. Ceny napojów w Tajlandii są przystępne i wahają się nieznacznie w zależności od lokalizacji. Zdecydowanie najlepszym wyjściem jest zakup napojów na bieżąco. Będą chłodne i dostępne w każdej chwili. W sklepach 7 eleven często są promocje z których warto korzystać, np. 2 butelki wody za 20THB, (jedna kosztuje 12THB), wtedy warto kupić na zapas. Półtoralitrowa butelka wystarczy dla jednej osoby na 2-3 godziny w czasie największych upałów. Wysokie temperatury powietrza powodują, że będziemy musieli kupować sporo napojów. Można też na miejscu w sklepie zrobić sobie gorącą kawę lub lodowy sorbet z automatu.

Małe piwo w puszce 37-41 baht
Napoje typu CocaCola (puszka 250ml) 14-17 baht
Woda mineralna (500ml) 7 baht
Woda mineralna (1500ml) 12 baht
Sok wyciskany z granatów (250ml) 30 baht
Piwo w barze 70-120 baht

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>