Tajlandia porady informacje
Grupa Publiczna · 2 członków
Dołącz do grupy
 
Tajlandia Amadeusz Ferrari.

Amadeusz Ferrari i Tajlandia, czyli patoinfluenserzy w Tajlandii

Ostatnio głośno o grupie influenserów, którzy streamują z Tajlandii. Zawodnicy jednej z federacji MMA, ściągają do hotelowych pokoi Tajki i ladyboy i prowadzą transmisje na żywo z hotelowych igraszek.

Transmisje na twitchu gromadzą sporą widownię. Ostatni stream przyciągnął średnio 47 tysięcy osób (w piku prawie 80 tysięcy obserwujących), a sama transmisja pojawiła się w czołówce najbardziej popularnych w całym serwisie.

Amadeusz Ferrari Twitch z hotelu Tajlandia

Amadeusz Ferrari to zawodnik Fame MMA, federacji która organizuje gale sportów walki dla influencerów. Można odnieść wrażenie, że w galach bardziej od walk liczy się otoczka, czyli dramy, dymy, awantury i konflikty. Liczy się szum medialny, który generuje zainteresowanie widzów. Patrząc na wyniki sprzedaży, interes się bardzo dobrze kręci, a gaże zawodników dawno przewyższyły wynagrodzenia profesjonalnych sportowców.

Amadeusz Ferrari i Natan Marcoń z shemale w Tajlandii?

Aktualnie przebywa w Tajlandii, gdzie ma przygotowywać się do walki. Towarzyszy mu inny zawodnik tej federacji Natan Marcoń. Okazało się, że nie samymi treningami człowiek żyje, więc influenserzy postanowili urozmaicić swój pobyt o część rozrywkowo-towarzyską. Całość pojawiła się w internecie w formie tzw. IRL, czyli transmisji na żywo.

Ferrari i Marcoń w Tajlandii z ladyboyami w hotelu

Amadeusz Ferrari i Natan Marcoń wynajęli hotel w Tajlandii i sprowadzili do niego dwóch ladyboyów / Tajki, z którymi postanowili się „zabawić”. Obaj musieli balansować, by nie otrzymać bana na twitchu. Jednak transmisja mocno przekroczyła granice dobrego smaku. Obaj zawodnicy są określani mianem patoinfluenserów, a samo zjawisko w ostatnim czasie przybiera na sile.

Zawodnicy Fame MMA z ladyboy w łóżku – hotel Tajlandia

Patoinfluenserzy przez większość IRL rozważali, czy goszczą w łóżku mężczyzn, czy kobiety, ku uciesze widzow. Jak rozpoznać ladyboya przeczytacie w linku, gdzie podajemy 10 cech po których rozpoznacie z kim macie do czynienia. We wcześniejszych transmisjach były również kobiety, które odwiedzały ich w celach zarobkowych.

Amadeusz Ferrari live Tajka – zapłacił za towarzystwo w Tajlandii

Patrząc po dużym zainteresowaniu internautów, to nie ostatni live z Tajką Ferrariego i Marconia. Możliwe, że ta grupa influenserow niebawem szturmem ruszy do Tajlandii w poszukiwaniu contentu. Niestety bilety do Tajlandii są w tym roku drogie, jednak internetowi celebryci na brak środków nie narzekają.

Patoinfluenserzy lecą do Tajlandii

W dzisiejszym zdegenerowanym świecie popularna staje się patologia i jest powodem do dumy. Zachowania, które jeszcze kilka lat temu były piętnowane i skrzętnie ukrywane, dzisiaj są paliwem internetowych celebrytów.

Influenserzy w Tajlandii

Influenserzy już bookują tanie loty do Tajlandii. Prawdopodobnie w tym roku czeka nas wysyp filmów i relacji z krainy uśmiechu produkowanych przez polskich influenserów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>